Kopenhagos Literatūros namuose svečiuosis Rūta Šepetys

Š. m. rugsėjo 26 dieną, 19 val. Lietuvių jaunimo bendrija ir  Lietuvos Ambasada Danijoje kviečia į jaukų susitikimą su Amerikos lietuve Rūta Šepetys. Renginyje autorė pristatys savo romaną Tarp pilkų debesų (originalo pavadinimas Between Shades of Gray), kuris jau tapo „New York Times“ geriausiai parduodama knyga!

Tai pirmoji autorės knyga, kurioje ji pasakoja istoriją apie tūkstančius žmonių, žuvusių per Stalino režimą Baltijos šalių regione. 1941–1990 metų laikotarpis, kuomet Lietuvos, Latvijos ir Estijos tautos buvo išnykusios iš pasaulio žemėlapio, dar kartą atgaivinamas Rūtos istorijoje.

Pati autorė teigia, kad šią knygą parašyti ją įkvėpė noras suteikti „balsą“ visiems žuvusiems ir praradusiems artimuosius per Stalino valdymo epochą. Tikriausiai nė vienas, perskaitęs šį romaną, neliks abejingas. Tai knyga, kuri sujaudina ir paliečia sielos kerteles iki jos gelmių.

Turėsite išskirtinę galimybę artimiau susipažinti ir pabendrauti su pačia autore Rūta Šepetys, išgirsti jos pasakojimus apie savo kūrinį, užduoti rūpimus klausimus. Renginys vyks anglų kalba, tad maloniai kviečiame pasikviesti ir savo užsieniečius draugus. Nepraleiskite progos ir šį rudens vakarą prisijungite prie mūsų LiteraturHaus namuose.

Susitikimo vieta:
LiteraturHaus
Møllegade 7
DK-2200 København N

Įėjimas nemokamas!

Lietuvių jaunimo bendrijos Danijoje puslapis